دور دوم مسابقه تریدر برتر رابین‌کش

مسابقه تریدر برتر رابین‌ کش

با افزایش روز‌به‌روز آشنایی مردم با بازار رمز ارزها، بسیاری از افراد بدون آمادگی وارد این بازار شده و در نتیجه احتمال از دست‌دادن یا کاهش بخشی از سرمایه آنها وجود دارد.

رابین‌کش علاوه‌بر خدماتی که به‌عنوان یک صرافی به مردم عزیز ایران ارائه می‌دهد، به‌عنوان مسئولیت اجتماعی خود در این حوزه سعی بر آن دارد تا با برگزاری مسابقه تریدر برتر، برای علاقه‌مندان این فرصت را فراهم سازد تا با مسابقه تریدر برتر رابین‌کش خود را در یک بازار کاملا منطبق بر واقعیت آزمایش کنید.

این مسابقه جذابیت رقابت را همراه با یادگیری و آموزش به ثمر می‌رساند.

 علاوه‌بر شرکت در این مسابقه، به دوستان خود نیز پیشنهاد دهید تا در کنار شما، در این رقابت شرکت کنند.

جوایز مسابقه ترید رابین‌کش

  • جایزه بزرگ: ۵ نفر برتر مسابقه تریدر رابین‌کش، تمام سودی که از معاملات کسب نموده‌اند را به‌عنوان هدیه دریافت خواهند نمود. (در جایزه ذکر شده هیچ‌‌گونه محدودیت و سقفی وجود ندارد. در واقع شما میتوانید با سرمایه مجازی که در ابتدای مسابقه در اختیار شما قرار میگیرد در بازار مخصوص به مسابقه شرکت نمایید. در پایان مسابقه در صورت حضور در بین ۵ نفر برتر مسابقه سود خود را به صورت واقعی دریافت کنید.)
  • ۱۰ نفر برتر مسابقه از ۵۰ درصد تخفیف جهت فعالیت در صرافی رابین‌کش به مدت « ۱ سال » بهره‌مند خواهند شد. (در صورت قرار گرفتن در بین برندگان این جایزه، کارمزد معاملات شما در بازار‌های برخط و اکسپرس پلتفرم رابین‌کش به مدت یکسال پس از تکمیل فرآیند احراز هویت شما نصف خواهد شد)
  • ۳۰ نفر برتر مسابقه از کد دعوت تا سقف ۳۰ درصد برای مشارکت در سود دوستانشان بهره‌مند خواهند شد.

برندگان چگونه مشخص می‌شوند؟

در پایان مسابقه تریدر برتر، معادل تومانی کلیه پرتفوی‌های شرکت‌کنندگان محاسبه می‌شود. شرکت‌کنندگان به‌ ترتیب ارزش پرتفوی ساخته شده رتبه‌بندی می‌شوند و جوایز تقدیم حضورشان خواهد شد.

هدف این مسابقه ارتقا دانش شما نسبت‌ به بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد به‌نحوی که علاوه‌بر جذابیت رقابت، این امکان وجود داشته باشد که در محیطی کاملا مشابه بازار، مهارت ترید خودتان را امتحان کنید.‌ برای رسیدن‌ به این هدف، شرایط و نرخ‌های بازار و همچین سفارشات ثبت‌شده در صف سفارشات کاملا هماهنگ و شبیه‌سازی‌شده از بازارهای واقعی (بازار رابین‌کش و بازار‌های جهانی) بوده و حتی کارمزد معاملات نیز به صورت مجازی محاسبه می‌شود.

قوانین مسابقه تریدر برتر رابین‌کش

۱ـ مبلغی به‌عنوان ورودی از شرکت‌کنندگان دریافت نمی‌شود و شرکت در این مسابقه کاملا به صورت رایگان است.

۲ـ در ابتدای مسابقه حساب کلیه شرکت‌کنندگان به صورت مجازی به میزان ۸میلیون تومان شارژ می‌باشد. در صورت تکمیل فرآیند احراز هویت، حساب کاربر به میزان ۱۰ میلیون تومان شارژ خواهد شد.

۳ـ مسابقه ترید رابین‌کش از تاریخ ۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ راس ساعت ۲۰:۰۰ آغاز می‌شود. همچنین مسابقه در ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ راس ساعت ۲۰:۰۰ پایان خواهد یافت.

۴ـ شرکت در مسابقه نیاز به احراز هویت ندارد. در طول مسابقه هر شماره‌تلفن همراه یکبار می‌تواند در مسابقه شرکت نماید. برندگان مسابقه جهت دریافت جوایز خود ملزم به احراز هویت می‌باشند. چنانچه شما اقدام به احراز هویت نمایید و اطلاعات احراز‌ هویت شما توسط کارشناسان رابین‌کش تایید شود، امکان استفاده از سایر خدمات رابین‌کش در سامانه اصلی را نیز خواهید داشت.

۵ـ در صورت تکمیل فرآیند احراز هویت در هر زمانی از مسابقه حساب کاربری شما در سامانه مسابقه رابین‌کش به صورت مجازی به مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان شارژ خواهد شد. و در صورت تکمیل بودن فرآیند احراز‌هویت شما حتی قبل از شروع مسابقه، مبلغ ذکر شده در حساب شما محاسبه خواهد شد. از این‌رو بهتر است که فرآیند احراز هویت حساب خود را قبل از شروع مسابقه تکمیل کنید تا از آغاز مسابقه با اعتبار بیشتری معامله کنید. برای آشنایی با فرآیند احراز هویت اینجا کلیک کنید.

۶ـ رتبه‌های برتر به‌صورت روزانه محاسبه شده و در صفحه‌ای جداگانه به صورت ساعتی منتشر می‌شوند. همچنین رابین‌کش حق انتشار نام و نام خانوادگی افراد برتر را دارد.

۷ـ از ابتدا تا آخرین ساعات مسابقه، امکان ورود به مسابقه وجود دارد.

۸ـ رابین‌کش در صورت صلاحدید، حق انتشار ریز معاملات و پرتفوی شرکت‌کنندگان را جهت شفاف‌سازی فرآیند مسابقه دارد.

شرکت در مسابقه

برای شرکت در مسابقه ترید رابین‌ کش روی دکمه زیر کلیک کنید.

همچنین برای آشنایی بیشتر با محیط رابین‌کش و مشاهده کارمزد‌های موجود در صرافی می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید. همینطور در صورت داشتن حساب رابین‌کش در روز شروع مسابقه، برای شما پیامک یادآوری ارسال می‌شود.

سامانه اصلی

سامانه آزمایشی

کارمزد‌ها

دکمه بازگشت به بالا